Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Ortaçağın barok ezgilerinin sokaklarında yankılandığı Avusturya, topraklarının %47’sini kaplayan ormanları ile Avrupa’nın en büyük ormanına sahip ülke unvanını elinde tutmaktadır. Orta Avrupa’nın en sakin ve huzurlu ülkesi olan Avusturya, dağları, ormanları, vadileri, klasik müziği, dünyaca ünlü önemli şahsiyetlerin izleri, festivalleri ve yemek kültürü ile görülmeye değer bir ülkedir.

İsterseniz Alp dağlarında Kayak ile başladığınız yolculuğunuzu, Sigmund Freud ve Mozart’ın evlerini ziyaret ederek zenginleştirebilir, Mirabell Bahçelerinde kısa bir yürüyüş ile farklı bir ambiyansı yaşayabilirisniz.

Bu güzel ülkenin en büyük şehirleri; kültür başkenti olan Viyana, Graz, Linz, Salzburg ve İnnsbruck’dur.

   


Tamamen kişiselleştirilmiş eşsiz bir Boutique Style deneyimi için lütfen Seyahat Planlama Formu'nu doldurun veya bizimle email yoluyla bağlantıya geçin."


Our main website keywords; Kişiye Özel Avusturya Turları, Lüks Viyana Turu, Lüks Avusturya Termal Otelleri, Özel Salzburg Turu, Avusturya Kayak, Gurme Viyana Turu, Kültürel Avusturya Turları, Viyana, Salzburg, Avusturya Seyahat Önerileri  Barbaros Mah. Morsümbül Sok. Deluxia Palace. Kat 10. Daire 292 Ataşehir / İstanbul  Phone: +90 216 465 85 84  Fax: +90 216 465 85 90  Toll-Free: 001-866-978-636
Boutique Style bir Matiana Travel alt kuruluşudur ve tüm hizmetler Matiana Travel tarafından gerçekleştirilmektedir.
©1997-2012 MATIANA TRAVEL, All rights are reserved to Indigo Turizm San. Tic. Ltd. Şti