Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Afrika kıtasının hüzünlü renkleri ile sarmalanmış bu güzel topraklar, Dünya üzerinde vahşi yaşamın ne rahat gözlemlenebildiği yerler arasındadır. Topraklarının %38’inin milli park ve av koruma arazisi olarak tahsis edilmiş Botswana, 40 yıl önce dünyanın en fakir ülkelerinden biriydi. Elmas madenlerini keşfi ve iyi bir yönetim ile beraber en hızlı gelişen ekonomilerden biri haline gelen Botswana, şimdilerde Afrika’nın en zengin ülkelerinden biri haline gelmiştir. Hatta bu şekilde ülke genelinde eğitim herkese ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Botswana, günümüzün çok nüfuslu ve aşırı gelişmiş dünyasına karşı korunmuş olarak kalan nadir yerlerden biridir ve bu ülkede bulunan, dünyanın en büyük ve el değmemiş iç deltası olan Okavango Deltası’nın güzelliklerini ise anlatmaya kelimeler etmez.

Şayet sizde doğanın güzellikleri karşısında büyülenmek ve vahşi yaşamı yakından gözlemlemek istiyorsanız, çantanızı toplayıp biletinizi alın ve dünyada eşi benzeri bulunmayan Okavango Deltası’nda safari keyfine hazır olun!

   


Tamamen kişiselleştirilmiş eşsiz bir Boutique Style deneyimi için lütfen Seyahat Planlama Formu'nu doldurun veya bizimle email yoluyla bağlantıya geçin."


Our main website keywords; Kişiye Özel Botswana Safari Turları, Lüks Safari Botswana Turu, Lüks Botswana Konaklama, Lüks Botswana Kampları Lodge, Kişiye özel Botswana Safari Turu, Luks Safari Tavsiyeleri ve Önerileri


Barbaros Mah. Morsümbül Sok. Deluxia Palace. Kat 10. Daire 292 Ataşehir / İstanbul  Phone: +90 216 465 85 84  Fax: +90 216 465 85 90  Toll-Free: 001-866-978-636
Boutique Style bir Matiana Travel alt kuruluşudur ve tüm hizmetler Matiana Travel tarafından gerçekleştirilmektedir.
©1997-2012 MATIANA TRAVEL, All rights are reserved to Indigo Turizm San. Tic. Ltd. Şti