Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Kum, deniz, cam ve çelik…

Dubai’nin çarpıcı varlığının dört elementi. Şehre güzelliğini veren cesur tasarımlara can veren bu elementlerin uyumu, Dubai’nin felsefesini ortaya koymaktadır. Yaratıcılık. Sürekli bir devinim içinde olan bu etkileyici şehir, farklı mimari yapıları, etkileyici manzarası ve çekici yaşamı ile bölgenin en kozmopolit şehirlerinden biridir. En yüksek ve şık gökdelenlerin birbiriyle yarıştığı, çılgın inşaat projelerinin hayata geçirildiği, yılın her mevsimi popülaritesini koruyan, kilometrelerce uzanan plajları, uzaktan görünüşü bir yelkenliye benzeyen dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli Burj Al Arap'ın görkemi, çevrede bulunan ihtişamlı villaları, çölde safari yapma heyecanı, sahilde palmiyelerin altında güneşlenmenin keyfi ve tabii ki gönlünüzce alışveriş yapma imkânı ile Dubai, karşı konulamaz bir cazibeye sahiptir.

   


Tamamen kişiselleştirilmiş eşsiz bir Boutique Style deneyimi için lütfen Seyahat Planlama Formu'nu doldurun veya bizimle email yoluyla bağlantıya geçin."


Our main website keywords; Kişiye Özel Dubai Turları, Lüks Dubai Turu, Lüks Dubai Otelleri, Kişiye özel Dubai Alışveriş Turu, Özel Dubai Çöl Safarisi, Dubai Seyahat Önerileri TavsiyeleriBarbaros Mah. Morsümbül Sok. Deluxia Palace. Kat 10. Daire 292 Ataşehir / İstanbul  Phone: +90 216 465 85 84  Fax: +90 216 465 85 90  Toll-Free: 001-866-978-636
Boutique Style bir Matiana Travel alt kuruluşudur ve tüm hizmetler Matiana Travel tarafından gerçekleştirilmektedir.
©1997-2012 MATIANA TRAVEL, All rights are reserved to Indigo Turizm San. Tic. Ltd. Şti