Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Avrupa’nın kuzeyinde bulunan Finlandiya; yoğun ormanlarını süsleyen binlerce gölleri ile Tolkien’in ünlü Elflerinin yaşadığı gizemli yerleri anımsatmaktadır. İskandinav yarımadasında bulunan, AB üyesi, Avrupa’nın en büyük altıncı ülkesi Finlandiya, özellikle kış seyahatleri için tercih edilebilecek sessiz ve temiz bir ülke.

Finliler, köklerinin Türklere dayanabileceği savı üzerinde önemli bir inanışa sahipler ve dilleri, gramer özelliği ile Türkçe ile benzerlik göstermektedir.

20 Mayıs - 24 Temmuz arasında hiç batmayan Güneş’e Ruska, kışın 24 saat gecenin yaşanmasına ise kaamos denilmektedir.

Avrupa’da kadınlara oy kullanma hakkını ilk veren ülke olan Finlandiya’da, Laponya bölgesinin yanı sıra başkent Helsinkiyi ve Finlandiya’nın altı ortaçağ kasabasından biri olan Porvoo’yu da ziyaret etmenizi, ünlü Olavinlinna Kalesi’nde Operaya katılmanızı tavsiye ederiz.

   


Tamamen kişiselleştirilmiş eşsiz bir Boutique Style deneyimi için lütfen Seyahat Planlama Formu'nu doldurun veya bizimle email yoluyla bağlantıya geçin."


Our main website keywords; Kişiye Özel Finlandiya Turları, Lüks Finlandiya Balayı Tatili, Lüks Finlandiya Konaklama, VIP Lapland, Luks Lapland


Barbaros Mah. Morsümbül Sok. Deluxia Palace. Kat 10. Daire 292 Ataşehir / İstanbul  Phone: +90 216 465 85 84  Fax: +90 216 465 85 90  Toll-Free: 001-866-978-636
Boutique Style bir Matiana Travel alt kuruluşudur ve tüm hizmetler Matiana Travel tarafından gerçekleştirilmektedir.
©1997-2012 MATIANA TRAVEL, All rights are reserved to Indigo Turizm San. Tic. Ltd. Şti