Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Hızla yapaylaşmaya giden günümüz dünyasında, orijinalliğini koruyabilen yer ve yapılara duyulan ilgi de gün geçtikçe artmaktadır. Sanayileşmenin gri dumanları ile sarmalanmadan kalabilmiş, ortaçağ çizgileri ile yağlıboya bir tablodan çıkmış gibi duran Hırvatistan, Avrupa’nın göbeğinde, bütün mağrurluğu ile ziyaretçilerine keyifli zaman geçirtmektedir. Sade mimarisi, temiz doğası, kristal kadar berrak denizi, deniz mahsulleri ve taze sebzelerle çeşnilenmiş lezzetli yemekleri ile Hırvatistan, turizm dünyasının hızla yükselen değerleri arasındadır.

   


Tamamen kişiselleştirilmiş eşsiz bir Boutique Style deneyimi için lütfen Seyahat Planlama Formu'nu doldurun veya bizimle email yoluyla bağlantıya geçin."


Our main website keywords; Kişiye Özel Hırvatistan Turları, Lüks Hırvatistan Balayı Tatili, Lüks Hırvatistan Konaklama, Luks Hırvatistan Hotelleri, VIP Hırvatistan Turları, Luks Hırvatistan Seyahati Tavsiyeleri ve ÖnerileriBarbaros Mah. Morsümbül Sok. Deluxia Palace. Kat 10. Daire 292 Ataşehir / İstanbul  Phone: +90 216 465 85 84  Fax: +90 216 465 85 90  Toll-Free: 001-866-978-636
Boutique Style bir Matiana Travel alt kuruluşudur ve tüm hizmetler Matiana Travel tarafından gerçekleştirilmektedir.
©1997-2012 MATIANA TRAVEL, All rights are reserved to Indigo Turizm San. Tic. Ltd. Şti