Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Uçmanın özgürlüğüne eşdeğer bir duygu ile karların üzerinde kaymak, bir aktiviteden çok, bir tutkudur. Doğanın beyaz bir güzelliğe büründüğü iklimlerde, çam ağaçlarının yeşili ile süslenmiş yamaçlarda, özel pistlerde kaymanın keyfi tarifsizdir.

Şayet, uzun yıllar kayak yapıyor ve daha farklı aktiviteler ile ilgileniyorsanız, snowboard, Heliski ya da karda golf gibi farklı aktiviteleri deneyebilir, seyahatiniz daha da zenginleştirebilirsiniz. Boutique Style Seyahat danışmanlarının, sizin için oluşturacağı kayak programları ile bu zevkleri doyasıya yaşayabilirsiniz.

   

AVUSTURYA FRANSA FİNLANDİYA İTALYA İSVİÇRETamamen kişiselleştirilmiş eşsiz bir Boutique Style deneyimi için lütfen Seyahat Planlama Formu'nu doldurun veya bizimle email yoluyla bağlantıya geçin."


Our main website keywords; Kişiye Özel Yurtdışı Lüks Kayak turları, Kişiye Özel Kış Balayı Planlama, Lüks Kış ve Kayak Turları, Lüks Alp Dağları Kayak, Kitzbuhel, Zel Am See, Lech, Finlandiya Kis ve Kayak, İtalya Kayak turizmi, Lüks italya Kis, Dolemiti, Madonna di Campiglio, Cortina D’ampezzoBarbaros Mah. Morsümbül Sok. Deluxia Palace. Kat 10. Daire 292 Ataşehir / İstanbul  Phone: +90 216 465 85 84  Fax: +90 216 465 85 90  Toll-Free: 001-866-978-636
Boutique Style bir Matiana Travel alt kuruluşudur ve tüm hizmetler Matiana Travel tarafından gerçekleştirilmektedir.
©1997-2012 MATIANA TRAVEL, All rights are reserved to Indigo Turizm San. Tic. Ltd. Şti