Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
NEDEN BOUTIQUE STYLE

Globalleşen dünyada her şey birbirine bağlanıp, sınırlar ortadan kalkarken bir yandan da bireysel ihtiyaçlar ve birey olmanın önemi gündeme gelmektedir. Her bir birey, farklı bir renk demektedir ve bu fark, belirli hizmetlerde daha da belirgin hale gelmektedir.

Aldığımız kıyafetlerin üstümüze uyması gibi, seyahatlerin de bizim tarzımıza uygun olması beklenmektedir. İşte bu noktada, uzun yıllar kişiye özel hizmetler vermekte ve bu hizmetleri geliştirmekte başarılı bir yol kat etmiş olan Matiana Travel, yepyeni bir anlayış ile farklı bir hizmet sunmak için Boutique Style’lı kurmuştur.

Standartlaşmış paketler ya da genele hitap eden programların yeknesaklığından sıyrılıp, sadece sizin istek ve ilgi alanlarınız ile şekillendirdiğimiz programlar ile size dünyanın kapılarını, yeni bir bakış açısı ile açıyoruz.

Açılan bu kapılardan adım atacağınız ülkelere seyahatlerinizde, deneyimli seyahat danışmanlarımızın 24 saat boyunca, sizin ihtiyaç ve talepleriniz için hazır olmasının vereceği rahatlığın yanında, ince detaylarla planlanmış programlarınızın kusursuzluğu ile de sizi şımartacaktır.

Boutique Style ile ilgili en önemli nokta ise; sizin için hazırlanan seyahat programınıza eklenen, size, seyahat ettiğiniz ülke ile ilgili “hayat tecrübesi” kazandıracak detaylarla zenginleştirilmesidir.

Bizlerle irtibat kurmak istediğiniz, seçtiğiniz yol hangisi olursa olsun, otomatik mesajlar yerine, deneyimli ve dinamik ekibimizin samimi ve profesyonel cevapları ile farkımızı ilk günden itibaren yaşatacağımıza eminiz…

Yaratılan her şey, herkes özeldir ve biz size daha özel olacağınız zamanları vaat ediyoruz…

   


Tamamen kişiselleştirilmiş eşsiz bir Boutique Style deneyimi için lütfen Seyahat Planlama Formu'nu doldurun veya bizimle email yoluyla bağlantıya geçin."


Our main website keywords; Kişiye Özel Yurtdışı Lüks Seyahat, Kişiye Özel Balayı Planlama, Lüks Balayı Turları, Lüks Safari Turu, Kişiye Özel Yurtdışı Tatili, Kişiye özel Yurtdışı turu, Lüks Avrupa turları, Özel Balayı turu, Yurtdışı VIP Concierge Hizmetleri, Lüks VIP Yurtdışı turları, Yurtdışı Lüks Seyahat Danışmanlığı, Kişiye Özel Butik Luks Yurtdışı Seyahat ve Tur Planlayıcısı, Butik Yurtdışı TuruBarbaros Mah. Morsümbül Sok. Deluxia Palace. Kat 10. Daire 292 Ataşehir / İstanbul  Phone: +90 216 465 85 84  Fax: +90 216 465 85 90  Toll-Free: 001-866-978-636
Boutique Style bir Matiana Travel alt kuruluşudur ve tüm hizmetler Matiana Travel tarafından gerçekleştirilmektedir.
©1997-2012 MATIANA TRAVEL, All rights are reserved to Indigo Turizm San. Tic. Ltd. Şti