Kapadokya’da
Düğün

Uçsuz bucaksız vadilerindeki benzersiz kaya oluşumlarıyla eşsiz doğası; sonsuz tarihi ve kültürel zenginlikleri; olağanüstü bir deneyim olan sıcak hava balonculuğu ve sıradışı mağara otel konsepti ile Kapadokya, “Eşsiz” bir düğün destinasyonu. Düğünlerin bir akşamlık eğlence değil de, unutulmaz bir hatıra olması için her imkana sahip Kapadokya’da, klişelerden uzak, hayranlık doğuracak bir düğün organizasyonu için Boutique Style Travel Düğün Danışmanlarının tavsiyeleri sizleri oldukça heyecanlandıracak.

Peribacaları ile dolu ıssız bir vadide yıldızlar altında; duvarları yüzlerce yıllık hiyeroglifler ile bezeli bir mağarada tarihin tanıklığında veya muhteşem mimaride ve olağanüstü manzarada tarihi bir konakta organize edilen dillere destan bir düğün, ömür boyu sürecek birlikteliğin hafızalara kazınacak bir deneyim olmasına yardımcı olacak.

Kapadokya’nın sunduğu onlarca aktivite ile düğün katılımcılarının sadece düğün eğlencesi esnasında değil, tüm seyahatleri boyunca unutulmaz anılar ile mutluluklarını zirvede tutacaklarını da hesaba katarsak, bölgeye ayak basılmasıyla başlayacak yaşam boyu sürecek anılar, düğün esnasında sonsuzluğa giden bir aşka şahitlik ve zirvede bir eğlence ile taçlanacak.

SİZİ ARAYALIM

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya... Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!