Boutıque style nedir?

Neden Boutıque Style Travel?

Boutique Style Travel, Indigo Group of Companies bünyesinde faaliyet gösteren; yurtiçi ve yurtdışında alışılagelmiş seyahat programlarının çok ötesinde, yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla; tamamen “kişiye özel” tasarlanacak unutulmaz seyahatler yaşatmayı benimsemiş bir seyahat acentasıdır.

Seyahat etmek bizim için hem tutku, hem de bir yaşam biçimi; dolayısı ile bizim gibi hissedenler için özel servisler sunmak, seyahati daha da keyifli, anlamlı hale getirmek en büyük motivasyonumuz…

Boutique Style Travel, standartlaşmış paketlerin ya da genele hitap eden programların tekdüzeliğinden sıyrılıp, seyahat tasarımcılarının her misafirin istekleri ve ilgi alanları doğrultusunda şekillendirdiği programlar ve farlı bir bakış açısıyla dünyanın kapılarını açıyor...

“Yaratılan her şey ve herkes özeldir” Boutique Style Travel olarak biz, bu farkındalıkla misafirlerimize kendilerini özel hissedecekleri zamanları vaat ediyoruz…

Kişiye Özel Seyahat

Her birey farklı bir renk demektir. Aldığımız kıyafetlerin üzerimize uyması gibi, seyahatlerin de bizim tarzımıza uygun olmasını beklemek en doğal hakkımızdır. Kopyala-yapıştır programlardan sıkılmış, tanımadığı insanlardan oluşmuş bir grupla değil, yalnız ya da tercih ettiği kişilerle seyahat etme arzusu olan, seyahatinin tüm detayları kendisine göre hazırlanmasını isteyen seyahatseverler için “kişiye özel” seyahat en doğru tercih olacaktır. İşte bu aşamada Boutique Style Travel, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın yanında, seyahat alışkanlıklarınıza da uyan, size özel tasarlanmış seyahat programları ile farklılığını ortaya koymaktadır. Sizlerin zevkleri, beklentileri, seyahat amaçları ve seyahatlerine ayırdıkları zaman gibi bir çok değişkene göre farklılık gösteren ve bu farklılıklar doğrultusunda hazırlayacağımız seyahat programları diğerlerinden ayrılan en büyük özelliğimiz. Tur başlangıç-bitiş saatinizden rehber seçiminize, araç özelliklerinden aktivitelere kadar tüm detaylar sizin isteğinize ve zevkinize göre hazırlanacaktır. Sizlerle paylaşacağımız “kişiye özel” hazırlanmış olan tur taslağınız tamamen sizin istediğiniz şekli aldığında programlanacaktır. 

Bizi tanıyın formu

Tamamen kişiselleştirilmiş eşsiz bir Boutique Style deneyimi için lütfen Seyahat Planlama Formu'nu doldurun veya bizimle email yoluyla bağlantıya geçin.

Size Özel Seyahat Tasarımcıları

Boutique Style Travel’ın en önemli farkı size hızlı bir şekilde doğru ve gerekli bilgileri sunabilen samimi ve ilgili seyahat danışmanlarıdır.

Seyahat etmek, uçak bileti almak, otel rezervasyonu yapmak, daha önceden o bölgeye gitmiş insanların yorumlarına bakarak seyahat tasarlamaktan çok fazlasıdır. Sizin beklentilerinize, ilgi alanlarınıza değer veren; seyahat hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bireysel anlamda alanında uzman seyahat danışmanları eşliğinde seyahatinizi tasarlamanız seyahat deneyimini daha farklı bir noktaya taşır.

İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda seyahat tasarım aşamasından seyahatinizin bitimine kadar sizlere istediğiniz kanaldan 7/24 hizmet veren deneyimli seyahat tasarımcılarımız, sizin için her zaman en ayrcalıklı ve yaratıcı fikirleri ile en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır. Her detayı düşünerek planladıkları programların kusursuzluğuyla ve seyahatiniz sürecinde sizlerin unutulmaz bir deneyim yaşamanızı kolaylaştırmak adına sunacakları hizmet ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Sinem TOSUN
Sinem TOSUN General Dırector
Melis YILDIZ
Melis YILDIZ Travel Desıgner
Oğuzhan KARACAN
Oğuzhan KARACAN Travel Desıgner
Duygu Sunar Demir
Duygu Sunar Demir TRAVEL DESIGNER
Bahadır Öztürk
Bahadır Öztürk TRAVEL DESIGNER
Cookıe Mocha
Cookıe Mocha GUEST RELATIONS