Kültürel

Binlerce yıllık insalık tarihine isik tutan birbirinden farklı kültürler, kentler ve yapılar adeta bir okyanus gibidir. Boutique Style Travel sizi bu engin okyanusun en derin noktalarını keşfedeceğiniz unutulmaz bir yolculuğua çağırıyor.

Seyahat tasarımcılarımızın tasarlayacağı size özel programlar ile ünlü Akropolis’in muhteşem mimarisi altında antik Yunan Tanrılarını tanıyabilir ve Atina şehrinin binlerce yıllık geçmişini keşfedebilirsiniz. Roma İmparatorluğu’nun zengin mirasını adım adım keşfedeceğiniz unutulmaz bir İtalya seyahati yapabilir, tam bir açık havamüzesi olan kent-ülke Vatikan’I ziyaret ederek bu eşsiz uygarlığın gelişimine ve geçmişine tanıklık edebilirsiniz. Paris’e yapacağınız yolculuk ile modern uygarlığın doğumuna tanıklık edebilir, dünyanın en büyük sanat müzesi Louvre Müzesini özel rehberiniz eşliğinde gezebilirsiniz. Yeni kıtanın unutulmaya yüz tutmuş miraslarını keşfedeceğiniz bir Amerika kıtası turu ile antik Aztek,Maya ve Inka kültürlerini öğrenirken, Machu Pichu ve Teotihuacan gibi eski dünyanın harikalarını yakından görme şansı bulabilir, kıtanın yeni yerleşimcilerinin yarattığı popular kültürün anavatanı Amerika Birleşik Devletleri’nin kısa ama ünlü tarihine ve eski kültürlerle iletişimine tanıklık edebilirsiniz. Batının modern kültüründen uzaklaşarak spiritual ve egzotik doğu kültürünü keşfetmek isteyen seyahatseverler ise birbirinden çarpıcı doğal güzeliklere ve yüzlerce etkileyici Budist tapınağına ev sahipliği yapan Endonezya, Bhutan ve Vietnam gibi mistik ülkeleri özel programınız eşliğinde keşfe çıkarak, bu farklı kültürleri en yakından tanma fırsatı elde edebilirsiniz.


 


 


 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya...
Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!