Ne Seversiniz?

Gurme

 

İnsanlık yeryüzüne yayıldıkça farklılaşan ve gelişen yemek kültürü, günümüzde seyahatseverlerin tercihlerini yeniden şekillendiriyor. Tüm dünyadan farklı kültürleri ve lezzetleri Boutique Style Travel farkı ile keşfe çıkabilirsiniz.

Seyahat tasarımcılarımızın hazırlayacağı size özel programlar ile Toskana bölgesinin en özel şaraplarını tadabilir, özel şefiniz eşliğinde Napoli pizzasının tüm inceliklerini öğrenebilirsiniz. Paris’in romantik atmosferinde Fransız mutfağının en lezzetli örneklerini tadabilir, üzüm bağları arasındaki şatonuzda konaklayarak, ünlü şarap yolunu keşfedebilir ve dillere destan Bordeaux şaraplarını deneyimleyebilirsiniz. Avrupa’nın en farklı mutfaklarından olan İskoç mutfağını keşfederken, eşsiz İskoç viskileri içebilecğeiniz bir tadım turuna çıkabilirsiniz. Merak uyandırıcı uzakdoğu mutfağını keşfe çıkacağınız bir program ile Japonya’yı ziyaret ederek özel şefiniz eşliğinde sushi yapımını öğrenebilir, Tayland ve Endonezya gibi ezgozik ülkelerin kültürlerini tanırken, bu kültürlerin mutfaklarına yansımalarını öğrenebilirsiniz. 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya...
Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!