Ege Bölgesi
Şarap Tadım Turu

Binlerce yıllık medeniyet yolculuğunda insanlığa eşlik eden şarap, tüm büyük uygarlıkların temel taşlarından. Öyle ki Yunan ve Roma mitolojisinde tanrıların içeceği olduğuna inanılan şarap, mitolojik tanrı Dionysos ile anılırdı. Şarap Yunan uygarlığından öyle önemliydi ki, tiyatronun temelinin bağ bozumları için yapılan şenliklerde atıldığına inanılır.

Dünyanın en özel üzümleri ile yarışabilecek kalitedeki Ege üzümleri, tekrar keşfedilen ve değeri gün geçtikçe artan bir hazine. Sizleri Boutique Style ayrıcalığı ile bu eşsiz Ege bölgesi şaraplarını deneyimleyeceğiniz mitolojik ve lezzetli bir yolculuğa davet ediyoruz. Biririnden özel bir çok şarapevinin bulunduğu, masmavi suları ve huzurlu köyleri ile meşhur Urla bölgesinde yerel antik üzümlerinden harika şaraplar üreten şarapevlerini ziyaret edip, şarap üretiminin her anına tanıklık edebilir ya da antik bağlarını ve mahzenlerini gezebileceğiniz butik şarap evlerinde, dünya çapında bir çok ödül almış şarapları deneyimlerken, Ege mutfağının en güzel örneklerini de tatma fırsatı bulabiirsiniz. Ege bölgesinin en sevimli köyü Şirinceye yapacağınız yolculukta ise bölgeye has meyve aromalı şarapları deneyimlerken, hem antic tarih Efes’i ziyaret edebilir hem mitoloji hem de şarabın tarihi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Boutique Style Travel seyahat tasarımcıları sizlere unutulmaz bir Ege gurme programı tasarlamayı vadediyor…

SİZİ ARAYALIM

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya... Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!