Ne Seversiniz?

Romantik

İlişkileri güçlendiren en önemli şeylerdendir, anılar. Bazı destinasyonlar vardır, aşka anlam ve değer katar; her ziyaret edildiğinde hafızalara bıraktığı anılar, ömür boyu unutulmaz. Sevdiğinizle ortak planlayacağınız, sürpriz organizasyonlar ile taçlanacak bir seyahat, hiç süphe yok ki aşkınızı yaşamanız için oldukça romantik bir deneyim olacak.

Tüm ihtişamı ile seyahatseverler için “Aşkın Şehri” Paris, eğlencenin ve modern hayatın kalbinin attığı şehir New York, denizin içerisinde kurulu yerel evlere benzer şekilde yapılmış kabanalarıyla aşıkların destinasyonları Maldivler, Bali ve Phuket Adaları, aşkın kültürel ve sanatsal şekilde yaşandığı Avrupa’nın özel rotaları Prag, Viyana, Salzburg ve Budapeşte, masalsı köyleri ve kayak imkanları ile kış tatillerinin özel rotaları İsviçre, Fransa ve Avusturya Alpleri, ve muhteşem doğa ve gökyüzü olaylarını keşfedebileceğiniz buz otelleri ile Finlandiya; Boutique Style Travel’in en favori romantik destinasyonlardan.


 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya...
Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!