Size Özel Balayı

Size Özel Balayı

Planlanan tüm seyahatler önemlidir ve herkes için farklı bir amaç farklı bir anlam ifade etmektedir. Ancak balayı seyahati, sizin için en özel olan kişi ile adım attığınız evlilik yolculuğunda unutulmaz anıların başlangıcı olarak ve kuracağınız yeni aileniz ile yapacağınız ilk seyahat olması bakımından diğer tüm seyahatlerden ayrılmaktadır. Böylesi önemli ve ayrıcalıklı bir seyahat daha detaylı daha özenli ve daha özel planlanmalıdıır.

Yepyeni bir hayata başlarken “hayalinizdeki balayı”nı yaşamanın imkansız olmadığını gösteren ve kurduğunuz hayalleri seyahate dönüştüren Boutique Style Travel seyahat tasarımcıları ömür boyu unutamayacağınız anlar yaşamanız için balayı hazırlıklarını kolaylaştırırken verdikleri alternatiflerle bu süreci biraz daha renklendirecek biraz daha heyecanlandıracaklar.

Boutique Style travel olarak sadece kişiye özel seyahat programları tasarlayan deneyimli ekibi ie size en uygun destinasyon seçiminden, en özel otel hatta oda alternatiflerine, sıradışı özel akşam yemeği organizasyonlarına, en romantik tur ve aktivite seçiminden balayı fotoğrafçınıza kadar tüm detaylarla unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir balayı vadediyoruz...


 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya... Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!