Küçüklere Özel Sürprizler

Çocuklarınıza hayallerin de ötesinde bir sürpriz hazırlamak ister misiniz? Boutique Style ayrıcalıkları ile masalsı tema parkları, vahşi yaşama tanıklık edilebilecek safari turları, unutulmaz bir kayak tatili veya birbirinden eğlenceli ve ilgi çekici müzeler ile tüm çocukların hayallerini süsleyen bir sürprizi gerçeğe döndürebilirsiniz. Çocuklarınız ile beraber heyecan verici bir anı yaşamak isteyen aileler için, benzersiz ve büyüleyici bir deneyimi yaşamak isteyen aileler için yepyeni yerler keşfedecekleri, ilgi çekici tema parklarında eğlencelerle dolu ve doğa ile içiçe olabilecekleri seyahatler planlanamaktadır.

Avrupa’nın en görkemli tema parklarından, “Rüyaların gerçek olduğu yer” Paris Disneyland’da,  masalsı kahramanlardan Mickey Mouse, Örümcek Adam ve daha bir çok çizgi kahraman ile birlikte özel eğlence ve aktiviteler yapabilecekleri rüyaları süsleyen bir seyahat, İsviçre ve Avusturya Alpleri’nde Heidi, Hansel ve Gretel’in yaşadıkları kartpostal güzelliğinde köylerde benzersiz bir kayak tatili, Afrika’da vahşi yaşam safari programlarıyla Aslan, kaplan, fil ve Zürafa gibi dev hayvanları en doğal yaşam ortamlarında gözlemleyebilecekleri bir seyahat ve daha nice çocuklara özel program için Boutique Style seyahat tasarımcıları sıra dışı önerileri ile yanınızda olacaklardır. 

SİZİ ARAYALIM

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya... Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!