İstanbul
Yaşadığın Şehri Keşfet

Yedi tepeli şehir İstanbul’a ait binlerce yıllık muhteşem tarihi hazinelerin, her gün sıkıcı trafikte önünden geçtiğimiz doğrudur. Bizans ve Osmanlı gibi Dünya’ya hükmetmiş iki yüce imparatorluğun başkenti, yaşadığımız şehir İstanbul’un görülmesi gereken tarihi ve kültürel değerlerini Boutiqus Style ayrıcalıkları ile konusunun uzmanı rehberler ile keşfedebilirsiniz.

Tarihi Sultanahmet bölgesinde imparatorlukların izinde, muhteşem mimaride Galata – Balat Bölgesinde ya da boğaz boyunca tarihi yalıların eşliğinde özel bir gün yaşayabileceğiniz gibi sizin ilgi alanınız veya hobileriniz ışığında konsept turlarla da unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Boutique Style Travel seyahat tasarımcıları sizlere İstanbul’da sadece size özel bir gün planlayarak unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayabilir.

SİZİ ARAYALIM

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya... Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!