Bangkok TAYLAND

Bangkok

TAYLAND

Sadece Tayland’ın başkenti olarak değil Asya kıtasının devasa metropol şehirlerinden olmasıyla özel şehir Bangkok, her anı her köşesi hareket dolu oldukça zengin tarihe ve kültüre sahip bir destinasyondur. Bu dev metropol, tropikal iklimin hakimiyetinde 12 ay her zevkten tatil planına dahil olabiliyor. Hem deniz ürünleri, hem ikliminin avantajıyla sahip olduğu doğal çeşitliliğin verdiği avantajla Dünya’nın en lüks gurme restoranlarına sahip şehirlerinin başında gelen Bangkok, gece hayatının renkliliği ile de rakipsiz bir rotadır.

Suratlarında gülen yüzün hiç eksik olmadığı misafirperver yerel halkından mıdır bilinmez, Bangkok “Melekler Şehri” anlamına gelen isminin hakkını sonuna kadar veriyor. Yabancı nüfusunun oldukça fazla olması, uzak doğu kültürünün egzotizminin yanı sıra çok kültürlü değerlerin de yaşanmasına olanak veriyor. Oldukçla lüks alışveriş merkezleri ve gökdelenlerin oluşturduğu modern kısmın yanı sıra ülkenin tarihi ve kültürel merkezi Ayutthaya en önemli ziyaret edilecek yer olma özelliğini taşıyor. Birbirinden özel Budizm tapınaklarının da yine mutlaka görülmesi gereken adreslerdir. Şehrin en etkileyici yerlerinden Yüzen Çarşı’da oldukça farklı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirken, şehrin her köşe başında karşınıza çıkacak Budist Tapınaklarında oldukça renkli görüntülere şahit olabilirsiniz.

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden olan Tayland lüks tüketimin de en aşırı olduğu metropollerden birisidir. Boutique Style ayrıcalıkları ile alışverişin en özel noktalarını ziyaret edebilir; Dünya’nın en saygın restorantları arasında gösterilen mekanlarda en ayrıcalıklı hizmetten yararlanabilirsiniz. İsmini verdiği masajı ile de nam salan bu güzel ülkenin en özel masaj terapistleriyle ruhunuzun yanında bedeninizi de şımartabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım