Mendoza ARJANTİN

Mendoza

ARJANTİN

Uçsuz bucaksız üzüm bağlarının mahsülü dillere destan şarapları ve muhteşem Arjantin mutfağının en seçkin lezzetleri ile tam bir gurme destinasyonu olan Mendoza, Arjantin’in en özel şehirlerindendir. Lezzet çeşitliliğinde bir çok ünlü şehrin mutfağı ile yarışacak zenginlikte ve bu özel mutfağı muhteşem şarapları ile taçlandırmış olan Mendoza’nın benzersiz enerjisi tüm ziyaretçilerini büyülüyor. Termal suları üzerinde kurulu birbirinden lüks spa merkezleri ile rahatlığın en şifalı şekilde yaşandığı şehir, geceleri ise büyüleyici Tango ritimleri ile dans ediyor adeta.

Yemyeşil parklarla dolu şehir merkezinin sokak dançıları ve sanatçıları ile dolu en canlı noktası Özgürlük Meydanı, şehir tarihine dair önemli eserlerin sergilendiği Museo Fundacional, yağmur ormanlarının koruma altındaki ender görülen hayvanlarının barındığı hayvanat bahçesi ile popüler Parque General San Martin şehrin en önemli ziyaret noktaları.

Boutique Style Travel ayrıcalığı ile özellikle bağ bozumu dönemlerinde muhteşem festivallerle renklenen şehirde dünyaca ünlü Arjantin şarap bağlarını ziyaret edebilir, muhteşem lezzetler eşliğinde tadım turlarına katılabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım