Avusturya Alpleri AVUSTURYA

Avusturya Alpleri

AVUSTURYA

Çizgi filmlerinden çıkmışcasına güzel evleri ile Innsburck, Zeller Gölü etrafına kurulu masalsı Zell Am See, Kayak sporunun en özel noktalarından Solden ve St. Anton bölgesi, Heidi ve Hansel Gretel gibi unutulmaz hikayelerin yaşandığı Kitzbühel kasabaları ile Avusturya Alpleri kışın en özel yaşandığı benzersiz bir seyahat rotasıdır. Misafirperverlikleri ile küçücük nüfuslarının defalarca katı ziyaretçi ağırlanan bu kasabalarda, kökleri 12. yüzyıla dayanan yerel kültürü deneyimleyebilirsiniz.

Çok önemli şampiyonalarının yapıldığı üst düzey kayak merkezleri ile Dünya’nın her köşesinden kayakseverin ilk akla gelen destinasyonlarından olan bölge, kışı keyfe dönüştüren aktiviteler ile oldukça popüler. Kış sporlarının yanı sıra, kızakla dağ gezileri ve özel dağ yürüyüşleri ile doğal güzelliklerin keyfini sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

Boutique Style size bölgenin en güzel manzaraya sahip noktalarında karlar üstünde tamamen size özel bir barbekü organize edebilir ve aileniz veya eşinizle harika zaman geçirebilirsiniz. Dünya’nın en önemli kış sporları merkezlerinde VIP alanlarda kendinize yer ayırtabilir ve vaktinizi en ayrıcalıklı şekilde geçirebilirsiniz.  

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım