Fransız Alpleri FRANSA

Fransız Alpleri

FRANSA

En ayrıcalıklı kış seyahatlerinde Avrupadaki gözde adreslerinden Fransız Alpleri, Ortaçağ’dan beri el değmemiş köyleri, mükemmel chalet tarzı otelleri, Fransız mutfağının birbirinden lezzetli örneklerini deneyimleyebileceğiniz Michelin yıldızlı restoranları ve şahane kayak pistleri ile kış seyahatleri için harika bir seçenek.

Muhteşem doğası, sonu görünmeyen kayak pistleri ve Hollywood yıldızlarının kış seyahatlerinin vazgeçilmez adresi ünlü Courchevel; dünya kayak merkezleri arasında en çok Michelin yıldızlı restorana sahip, muhteşem Fransız evleriyle bezeli Megeve, Hollywood yıldızlarıyla yan yana en lezzetli Fransız yemeklerini yiyebileceğiniz adreslerden.

Ayrıca kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış benzersiz kayak pistleri ve karlarla kaplı uçsuz bucaksız vadileri ile ünlü Val D’isere ve İlk kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış Chamonix, geç eriyen karları sayesinde uzun kayak sezonları ile dünyanın en ünlü kayakçılarının tercih ettiği profesyonel anlamda kayak yapabileceğiniz destinasyonlar.

Boutique Style Travel farkı ile bu özel köylerde özel rehberiniz eşliğinde Fransız mutfağının en güzel lezzetlerini deneyimleyebileceğiniz bir gurme turuna çıkabilir,. Avrupa jet-setlerinin ve Hollywood ünlülerinin katıldığı en ayrıcalıklı parti ve davetlere konuk olarak katılma ayrıcalığı elde edebilirsiniz.   

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım