İsviçre Alpleri İSVİÇRE

İsviçre Alpleri

İSVİÇRE

Arosa

Alplerin en güzel vadilerinden birinde yer alan Arosa, küçük ama oldukça ihtişamlı bir kayak merkezi. Tertemiz havası, her zevke hitap eden farklı kayak pistleri, ahşap evleri ile “Alpler’in incisi”  ünvanını sonuna kadar hakeden Arosa, bir çok kolay ve orta seviyede kayak pisti yer aldığı için, kayağa yeni başlayanlar ve orta seviyedeki kayakçılar için en elverişli rotalardan birisi.  

Boutique Style Travel farkı ile bölgeye has olan karda at yarışlarını ayrıcalıklı bir şekilde izleyebilir, Avrupa’nın en önemli komedyenlerinin katıldığı ve 11 gün süren Arosa Komedi festivaline katılabilir ve bu ünlü komedyenlerle tanışma fırsatı elde edebilirsiniz. Boutique Style ayrıcalığı ile İsviçre’nin en eski yerleşim yeri olan Chur kasabasına özel bir yolculuk yapabilir, Alp dağlarının muhteşem manzaralarına daha yakından tanıklık edebilirsiniz.

Verbier

Kayak Cenneti olarak ün salmış Verbier, Avrupa’nın en çok kayak pisti içeren ve en lüks kayak resortlarını barındıran en şirin kasabalarından. Avrupa jet-setleri tarafından da oldukça tercih edilen Verbier, birbirinden şık ve başarılı Michelin restoranları ile gurme meraklısı seyahat severler için de göz önünde bulundurulması gereken bir destinasyon.

Boutique Style Travel ayrıcalığı ile İsviçre ve Avrupa mutfağının en iyi örneklerini deneyimleyeceğiniz gurme turuna ya da Alp dağlarını ve bembeyaz karlarla kaplı bu güzel kasabayı kuş bakışı izleyebileceğiniz özel bir helikopter turuna çıkabilirsiniz. Ayrıca Avrupa’nın en önemli klasik müzik konserlerinin verildiği Verbier festivaline ayrıcalıklı bir şekilde katılma şansı elde edebilirsiniz.

Zermatt

Alplerin en yüksek dağlarından ünlü Mattehorn dağının yamaçlarına kurulmuş olan Zermatt, İsviçre’nin en huzurlu ve sessiz kasabalarından. Araç trafiğine tamamen kapalı olan bölge, muhteşem kayak pistleri, gurme restoranları ve masalsı ambiansı ile kış seyahati için muhteşem bir seçenek.

Boutique Style Travel ayrıcalığı ile yerel İsviçre mutfağının en özel tatlarını deneyimleyebileceğiniz gurme turuna çıkabilir, muhteşem bir gün batımı manzarası izleyebileceğiniz Gornergrat tepesinde size özel bir piknik organize edilebilir ve masalsı manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım