Dubai BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

Dubai

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

Binbir gece masallarına konu olmuş altın sarayları kıskandıracak derecede gösterişin ve lüksün en uç boyutlarda yaşandığı, modern çağın destansı şehri Dubai, gökyüzüne uzanan Dünya’nın en yüksek gökdelenleri, görkemleri ile nam salmış palmiye ve dünya haritası şeklindeki insan yapımı adalar gibi mimari projeleri, birbirinden lüks alışveriş merkezleri ve eğlence parkları ile tam anlamıyla bir cazibe merkezidir. Şehir hiç bitmeyen enerjisi ve hayranlık uyandıran modernliği ile misafirlerini büyülerken bir yandan da köklü kültürel mirasını en güzel şekilde günümüzde yaşatıyor.

Üzerine kurulu olduğu çölün etkisiyle sıcak havaların 365 gün eksik olmadığı ve Basra Körfezi’nin kıyılarında inşa edilmiş olan Duabi’de, birer mimari harika olan 828 metre yüksekliği ile Dünya’nın en yüksek binası Burj Khalifa, doyumsuz eğlencenin adresi tema parkı ve akvaryumu ile Atlantis görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Oldukça lüks hotel ve alışveriş mağazalarına ve Dünyaca ünlü şeflerin muhteşem lezzetleri ile menülerini süsledikleri bir çok restorana ev sahipliği yapan, insan yapımı mucize yapılardan olan Palmiye Adaları da Dubai’nin en önemli merkezlerindendir.

Boutique Style ile bu ihtişamın şehrinde, çölde bir vaha gibi kurulmuş tamamen size özel bir alanda ve etkileyici bir teknede unutulmaz bir yemek organize edebilirsiniz. En üst model spor arabalar ile şehrin ihtişamına karışabilir ve gününüzü muhteşem helikopter turu ile taçlandırabilirsiniz.  

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım