Endülüs İSPANYA

Endülüs

İSPANYA

Sevilla

Endülüs’ün kalbi, Ortaçağın romantik şehri ve Flemenko’nun anavatını Sevilla... Portakal ağaçlarıyla dolu daracık sokakları, şehrin ortasından geçen romantik nehri, bol baharatlı mutfağı, sıcak kanlı insanları ve Flamenko ateşiyle İspanya’nın sanat, kültür ve turizm merkezi olarak bilinen büyüleyici bir şehirdir. Boutique Style misafirlerine özel, Santa Cruz’daki Casa de la Memodia de Al-Andalus isimli “tablao” şehrin en iyisi olan flamenko kulübünde en ön yerlerden yerinizi ayırtıp, Sevilla’nın en büyük dans hocalarından ders alıp, Flamenkonun inceliklerini öğrenebilirsiniz.

Malaga

Endülüs bölgesinin Sevilla’dan sonra en büyük şehri olan, İspanya’nın ünlü Costa del Sol şeridinde yer alan Malaga, Pablo Picasso’nun doğduğu şehir olarak da bilinmesinin yanında eşsiz sahili, berrak denizi, şık restoranları ve zengin tarihi ile İspanya’nın en ünlü liman kentidir. Boutique Style misafirlerine özel Marbella’da özel bir tekne ile çok özel bir gün geçirebilir ve Sangrianızı yudumlarken güneşin batışının keyfini çıkarabilirsiniz.

Cordoba

Büyüleyici tarihi ve mimarisi ile 1984 yılından UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesin'de yer alan hristiyan, müslüman ve musevi kültür ve mimarisinin iyi korunmuş yapılarını göreceğiniz Cordoba, olağanüstü güzellikte avluları, dolambaçlı sokakları, lezzetli İspanyol tapas’ları ile İspanya’nın Endülüs bölgesinin en çekici kentlerinden biridir. Boutique Style Travel misafirlerine özel sanat tarihinde uzman rehberinizle Cordoba’nın tarihi yerlerini gezip tur sonunda Endülüs yemeklerini tadabileceğiniz yerel bir restoranda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Granada

Müslüman ve İspanyol kültürürün içiçe olduğu, Endülüs Emevileri’nden kalma El Hamra Sarayı ile ünlü Granada lezzetli tapasları, flamenko şovları ve tarihi mimari eserleri ile Avrupa’nın en gözde destinasyonlarından biri…

Boutique Style ayrıcalığı ile Endülüs mutfağı tadım turlarına ve yemek derslerine katılabilir, şehri özel rehberiniz ile keşfedebilir, Lüks bir tren olan Al-Andalus ile Endülüs bölgesini keşfedebilir, Flamenko dersi alacağınız ve ünlü Flamenko gösterilerilerine katılacağınız keyifli bir gün geçirebilir, Endülüs şarap ve zeytinyağ tadım turlarına katılabilir, profesyonel fotoğafçılar eşliğinde fotoğraf turlarına çıkabilir ve şehrin ünlü festivallerinizde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz…

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım