Singapur SİNGAPUR

Singapur

SİNGAPUR

Yeni ile eskiyi, geleneksel ile moderni bir arada barındıran, Asya’nın en lüks, en modern ve en düzenli metropol şehirlerinden “Aslan Şehir” Singapur, kalabalık nüfusunun aksine kendine has şehir kuralları ile oldukça önemli bir gezi destinasyonudur. Göklere uzanan dev gökdelenleri ve ayrıcalıklı özel alışveriş merkezleri ile modern bir metropol özellikleri taşırken; birbirinden renkli yerel yaşantılarla dolu semtleri ve özgün semt pazarları ile eşsiz bir egzotik şehir deneyimi vaad ediyor. Budist, Müslüman, Hindu, Hristiyan ve onlarca farklı inanctan nüfus zenginliğine sahip olan Singapur, bu harmoninin sonucu oldukça renkli bir sosyal hayata sahip.

UNESCO koruma listesine girmiş ilk ve tek botanik bahçesi olan ve binlerce çeşit orkideye ev sahipliği yapan Sinpapur Botanik Bahçesi, ihtişamlı gökdelenlerde kurulmuş birbirinden lüks otel ve kumarhaneleri ile popüler Marina Bay, egzotik mahalle yaşantıları ve rengarenk yerel yapıları ile Çin ve Hint mahalleleri, ihtişamlı alışveriş merkezleri ve Dünyaca ünlü restoranlara ev sahipliği yapan Orchard Bulvarı şehrin şehrin görülmeye değer başlıca değerleridir. Şehre oldukça yakın bir bölgede bulunan safari olanakları sunan Singapur Hayvanat Bahçesi, başlıcası Universal Tema Parkı olan bir çok tema parkına ev sahipliği yapan Sentosa Adası ve şehrin simgesi gövdesi balık, başı aslan mitolojik kahraman heykeline de ev sahipliği yapan Merlion Park da şehrin mutlaka görülmesi gereken yerlerinden. Şehre nam olmuş, gökdelen çatılarında bulunan sonsuzluk havuzlarından şehrin manzarasını izlemeden Singapur terkedilmemeli.

Boutique Style Travel ayrıcalıkları ile bu modern metropoldeki en lüks restaurant ve gece klüplerinde en ayrıcalıklı davetlerde kendinize yer ayırtabilir, Singapur’a özgü gökdelenlerin üzerlerinde bulunan havuzlardaki özel partilere katılabilir; ya da özel bir alanda sizin için hazırlanmış romantik bir akşam yemeği deneyimi yaşayabilirsiniz.


 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım