Yunan Adaları YUNANİSTAN

Yunan Adaları

YUNANİSTAN

Santorini: Volkanik kayalar üzerine kurulmuş köyleri, muhteşem Ege Denizi manzarası, siyah kumsalları ve adaya özel şarabı ile Santorini, masalsı Ege adaların başında geliyor. Özellikle balayı çiftleri ve romantik bir tatil arayan seyahatseverler için en ideal destinasyonlardan birisi. Boutique Style Travel farkı ile Yunan mutfağının en güzel örneklerini ve adanın en özel şaraplarını tadacağınız bir gurme turu yapabilir, adanın geleneklerinden olan eşekler üzerinde şirin köyleri dolaşacağınız bir ada turuna çıkabilirsiniz. Adadan biraz uzaklaşıp yalnız kalmak isterseniz ise sizi bekleyen özel yatınız ile adanın  birbirinden güzel koylarını ziyaret ederek masmavi suların tadını çıkarabilirsiniz.

Mykonos: Pembe begonviller ve bembeyaz evlerle süslenmiş, Avrupa’nın jet sosyetesinin en gözde adalarından olan Mykonos, birbirinden güzel plajları ve muhteşem gece hayatı ile eğlence ve tatili bir arada yaşamak isteyenler için en ideal destinasyolardan birisi. Boutique Style Travel farkı ile en özel partilere özel erişim imkanına sahip olabilir, adanın uzun tarihini ve bembeyaz sokaklarını özel rehberiniz ile keşfedebilirsiniz. Eğer adanın yerel hayatını merak ediyorsanız, Boutique Style Travel ayrıcalığı ile adanın sessiz sabahında geleneksel kahvaltıyla başlayacağınız ve yıldızların altında izleyeceğiniz açık hava sineması ile bitireceğiniz, yerli hayatın tüm renklerini keşfedeceğiniz çok özel bir tur da yapabilirsiniz.

Rodos: Ege adalarının en büyüğü olan Rodos, gerek tarihi ve kültürel gerekse dinlence için sunduğu imkanlar ile diğer Yunan adalarından farklı bir konumda. Tapınak Şovalyeleri döneminden kalma antik ve gizemli binaları, yemyeşil doğası ile popüler Yunan adaları dışında farklı bir destinasyon arayanlar için muhteşem bir adres. Boutique Style Travel farklı ile adanın köklü mistik tarihini, ada tarihi hakkında uzman özel rehberiniz eşliğinde keşfedebilir, doğa tutkunu iseniz dünyanın en ünlü doğal bölgelerinden olan Rodos Kelebekler Vadisini ziyaret edebilirsiniz.

Corfu: Yemyeşil doğası ile ünlü olan Yunan adası Corfu, zeytin ağaçlarıyla bezeli bir cennet adeta.. Tüm bu doğa güzelliğinin yanında Unesco Dünya Mirası Listesinde bulunan tarihi kent merkezi de görülmeye değer. Boutique Style Travel farkı ile tarihi, Venediklilere uzanan bu adada yapacağınız turla, ortaçağda ada yaşamının nasıl bir duygu olduğunu keşfedebilir, unutulmaz bir tecrübe için özel yatınız ile Corfu’nun benzersiz koylarını ziyaret edeceğiniz masmavi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 

Zakintos: Giderek artan popülaritesi ve lüks otelleri ile keşfedilmeyi bekleyen bir cennet Zakintos. Boutique Style Travel ayrıcalığı ile bu bakir adayı özel rehberiniz eşliğinde keşfe çıkabilir, kıyıya vurmuş korsan gemisi ve masmavi mağaraları ile kartpostallardan fırlamış gibi duran Shipwreck koyunu ziyaret edebilirsiniz. Sizi bekleyen özel tekneniz ile adanın diğer koylarını dolaşabilir, şanslıysanız  karettalarla yüzme fırsatı yakalayabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım