Bora Bora FRANSIZ POLENEZYASI

Bora Bora

FRANSIZ POLENEZYASI

Pasifik Okyanusu’nun tam ortasında, gerçekle rüyanın içiçe girdiği cennet ada Bora Bora; mavinin her tonunda uçsuz bucaksız denizi, bembeyaz kumsalları, misafirperver yerel halkı ve birbirinden lüks otel ve restaurantları ile romantik tatil denilince ilk akla gelen adreslerindendir...

Yemyeşil bakir doğası ile sakin bir deniz-kum-güneş tatili dileyenler için benzersiz bir seyahat adresi olan Bora Bora Adası; sıradışı eğlence hayatı ile de enerjinin hiç bitmediği bir rüya adadır. Volkanik oluşumlarının kazandırdığı mineral zenginliğinin etkisiyle, alabildiğine çeşitli deniz altı canlılığına sahip olan Fransa Polinezyası'nın Kraliçesi Bora Bora, ayrıca dünya’nın en özel dalış rotalarındandır. Şanslıysanız bu canlılık içerisinde yapacağınız dalış esnasında oldukça değerli Siyah İnci’ye rastlayabilir, yine bu dalış gezilerinde ender görülen büyük deniz canlılarını yakından görme hatta besleme olanağı bulabilirsiniz.

Boutique Style ile adanın en özel otellerinden ve plajlarından en ayrıcalıklı şekilde yararlanabilir, tamamen size özel romantik sürprizler ile tatilinizi unutulmaz bir deneyim haline getirebilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım