Cayman Adaları KARAYİP ADALARI

Cayman Adaları

KARAYİP ADALARI

Karayip Adaları

Palmiyelerin gölgelediği uçsuz bucaksız kumsalları, mavinin her tonuna hakim berrak suları ve olağanüstü çeşitlilikteki su altı güzellikleri ile Karayip Adaları, dinlence seyahati için en özel rotalardan. Bu cennetvari adalardaki birbirinden güzel plajlarda, kokteylinizi yudumlarken, Karayip Korsanları filminden fırlamış korsan gemilerine ve tek gözlü korsanlara dikkat etmeyi unutmayın.

Karayiplerin en özel bölgelerinden biri olup yaklaşık 2000 adadan oluşan Bahamalar, muhteşem mercan resifleri, tropikal güneşin hiç eksik olmadığı altın renkli kumsalları ve akvaryumvari sualtı yaşamı ile unutulmaz bir destinasyon.  Bahamalar’n başkenti renkli evler adası Nassau, Karayiplerin tüm tarihini keşfedebileceğiniz ve yerel eserlere barındıran Bahama Ulusal Sanat Galerisine, tarihi evler ile bezeli şehir merkezine ve tropikal renklerin her tonuna hakin Ardastra Bahçeleri’ne ev sahipliği yapıyor.

Karayiplerin bir diğer özel bölgelerinden Cayman Adaları, birbirinden özel plajları, dünyaca ünlü dalış noktaları ve sörf alanları ile Grand Cayman, Cayman Brac ve Little Cayman olarak adlandırılan üç büyük adadnın birleşimi. Sunduğu eşsiz dinlence imkanlarının yanı sıra, Dünyaca ünlü Queen Elizabeth II Botanik Parkı, binlerce deniz kabuğundan yapılmış etkileyici Denizkabuğu Evi ve bölgenin sembolü haline gelmiş Pedronun Şatosu ile kültürel anlamda da oldukça zengin. Gün içinde deniz aktivitelerinin eksik olmadığı Cayman Adaları’nda, gece hayatı da gün doğana kadar tüm hızıyla devam ediyor.

Boutique Style Travel farkıyla, adaların keşfedilmemiş ıssız koylarını ziyaret edebileceğiniz ayrıcalıklı bir özel yat gezisi yapabilir, eşsiz bir doğal ortam sunan koylarda kablumbağlarla yüzme şansını elde edebilirsiniz. Size özel dalış eğitmeniniz ile rengarenk resifleri keşfedebilir, olağanüstü çeşitlilikteki su altı canlılarını daha yakından gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. Sualtı kadar kara yaşamı da capcanlı olan adanın bembeyaz kumsallarında at binebilir, adanın eğlence hayatını en ayrıcalıklı şekilde yaşayabilirsiniz. Romantizmin en özel rotalarından olan Karayip Adalarında, gün batımının en güzel şekilde yaşandığı tamamen size özel bir alanda organize edilmiş bir akşam yemeği ile yaşam boyu hafızalarınızda yer edecek unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım