Dalmaçya Kıyıları HIRVATİSTAN

Dalmaçya Kıyıları

HIRVATİSTAN

Hırvatistan’ın her bölgesinde olduğu gibi yüzyıllardır bozulmamış tarihi ve doğal güzelliklerini yüzlerce kilometrelik sahil boyunca keşfedebileceğiniz Dalmaçya Kıyıları, sarp kireç taşlı kayalıkların ve ufak adaların oluşturduğu benekli kıyı şeridinden alır ismini. Tarih boyunca egemenliği altına girdiği bir çok farklı uygarlığın tarihi zenginliğine katkı yaptığı bölge, liman kentler, kaleler ve surlar ile korunan cazibe merkezi olma geleneğini yüzyıllardır sürdürüyor.

Zadar

 Tatil deyince gözümüzde canlanması muhtemel güzellikteki plajları ile Zadar, Millattan öncesine uzanan geçmişi ve göz kamaştırıcı doğal güzellikleri ile misafirlerini büyülüyor.

Hvar

 Hırvatistan’ın en gözde deniz-kum-güneş tatil adreslerinden bu sevimli ada Hvar, surlar ile çevrelenmiş tarihi atmosferinin yanı sıra, Avrupa’nın en lüks yatlarına da ev sahipliği yapan marinası ile göz kamaştırıyor.

Mljet adası

 Büyük bir kısmı yemyeşil çam ve selvi ağaçlar ile dolu olan Mljet adası, masmavi göletleri ve berrak denizinde yer alan birbirinden harika ıssız koyları ile harika bir tatil için en sakin seçeneklerden.

Boutique Style Travel ayrıcalığı ile bu yüzlerce adadan oluşan cennet bölgede bulunan ultra lüks yatlarla veya katamaranlarla, mavi ile yeşilin içiçe geçtiği bakir koylarda unutulmaz bir seyahat geçirebilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım