Florida AMERİKA

Florida

AMERİKA

FLORIDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin en güney ucunda bir yarım ada Florida eyaleti, bir tarafında Atlas Okyanusu’na diğer tarafında Meksika körfezine uzanan sahil şeridi ile kıtanın en özel tatil destinasyonlarını kapsıyor. Başta Dünya’nın en gözde tatil şehirlerinden Miami, ardından Disney World ve Universal Stüdyoları gibi muhteşem tema parkları ile Orlando, Florida’nın başlıca seyahat rotalarıdır. Eyaletin en güney kısmında bulunan Everglades Milli Parkı ise müthiş çeşitlilikte botanik ve vahşi yaşama ev sahipliği yapıyor

MIAMI

Tüm sokaklarının, dalgalarında sörfçülerin dans ettiği masmavi okyanusa çıktığı; uçsuz bucaksız kumsallarında hareketin ve eğlencenin hiç eksik olmadığı, dünyanın en popüler sahil kentlerinden Miami, 365 gün Güneş’in esirgenmediği hayallerin ötesinde bir tatil rotasıdır. Bir çok Hollywood yıldızına rastlayabileceğiniz küçük bir metropol tadındaki Downtown Bölgesi’nin sahne sanatları merkezleri ve modern sanat galerileri ile dolu bulvarlarında kendinizi bir filmde başrol oyuncusu gibi hissedeceksiniz. Bembeyaz kumsalları, birbirinden lüks otelleri ve ihtişamlı gece hayatı ile uyumayan South Beach Bölgesi ise unutulmaz bir tatil için bitmeyen bir enerji vaad ediyor. Boutique Style ile Dünya’nın en lüks plajlarının ve barlarının bulunduğu bu sihirli şehirde en önemli partilere katılma ayrıcağılını yaşayıp, birbirinden ünlü gece klüplerinde kokteyl tadım ve yapım derslerine katılabilirsiniz. Komşu ülke Küba ile etkileşim halinde olan bu bölgede Küba’ya aratmayacak unutulmaz bir Puro tadım ve sarım aktivitesine katılabilirsiniz.  

ORLANDO

Universal Studyoları, Disneyland, Kennedy Uzay Merkezi ve Busch Gardens gibi dünya’nın en özel tema parklarının bulunduğu “Dünya’nın en mutlu şehri” Orlando kocaman bir eğlence şehri gibidir adeta. Şehrin çekim merkezlerinden olan Universal Stüdyolarında, hayranı olduğunuz Shrek, Harry Potter, Jurassic Park gibi onlarca Hollywood yapımlarının en orijinal halleri ile en eğlenceli şekilde canlandırıldığı parklarda unutulmayacak bir deneyim yaşayabilir, Disneyland’da ise her köşesinde çocukluk kahramanlarımızla adeta çizgi filmlerinin içinde bir gün geçirebilirsiniz. Uzayın tüm farklılıklarını yaşayabileceğiniz Kennedy Uzay Merkezi ve muhteşem bir su parkı ve vahşi yaşamın en eğlenceli şekilde yaşanabileceği Busch Gardens ise günler boyu her anınızı eğlence ile geçirebileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor. Boutique Style ile bu tema parklarında bulunan VIP etkinliklerde ve eğlence alanlarında en ayrıcalıklı şekilde vakit geçirebilirsiniz. Her yanı eğlence dolu bu tema parklarından farklı olarak, Orlando’ya oldukça yakın muhteşem korunmuş Everglades doğal yaşam bölgesinde yapılacak bir çok aktivite ile unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım