Havana

KÜBA

Havana, okunuşu ile “La Habana”, sokakları ve meydanlarıyla Küba’nın eskimeyen yüzünü göstermeye yetiyor. Küba'nın başkenti Havana, Sömürge döneminde inşa edilen mükemmel güzellikteki binalardan günümüze kadar neler kaldığını gözlemleyebileceğiniz ve devrimin izlerini sokaklarda yaşayabileceğiniz bir açık hava müzesi adeta. koloniyel dönemin benzersiz mimarisini yansıtan binaları, klasik tarz arabaları, kiliseleri, sokaklarda renkli cıvıl cıvıl kıyafetleri ve bir o kadar sıcak kanlı insanları ile kendine özgü ilgi çeken; UNESCO tarafından da Dünya Kültür Mirası Listesine dahil edilmiş bir destinasyondur.

Havana, Barok tarzı mimariyle inşa edilmiş katerallerin bulunduğu Katedral Meydanı, Küba halkıyla iç içe yaşayabileceğiniz ve günlük yaşamlarını keşfedebileceğiniz Calle Obispo, efsane yazarın izlerine şahit olacağınız Ernest Hemingway müzesi, Havana’daki en güzel meydanlardan biri olan Armas Meydanı, Mustafa Kemal Atatürk’ün büstünü bulabileceğiniz sahil kesimi Macelon, Havana’nın devrim dönemlerine şahitlik edeceğiniz en özel Devrim müzesi ve meydanı, Güzel sanatlar müzesi olan Bellas Artes ve El Capitolio ile geçmişe bir yolculuk vaadediyor...

Boutique Style Travel ayrıcalığıyla rehberinizle Havana’yı en özel retro arabanızla keşfedebilir, Havana’nın en ünlü salsa kulüplerinde en özel dansçıları vip locanızda izleyebilir ve hatta meşhur salsa hocalarından salsa’nın inceliklerini öğrenebileceğiniz size özel salsa derslerine katılabilirsiniz. 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım