Hawaii AMERİKA

Hawaii

AMERİKA

Tarih çizgisine oldukça yakın bir şekilde Dünya’nın en batısında kalan yerleşimlerden, Pasifik okyanusunda 8 volkanik adadan oluşan “Cennet Adaları” Hawaii; turkuaz renk berrak sahilleri, yemyeşil doğasındaki büyüleyici şelaleleri ve sıcacık yerli hayatı ile ünvanın hakkını veriyor. İlgi çekici yerel kültürü ve alışkanlıkları, tüm ziyaretçileri evlerine gelmişlercesine sıcak ağırlayan yerli halkıyla Hawaii ilk adımınızdan itibaren ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Adaların muhteşem iklimine ve olağanüstü çeşitlilikte doğasına ait rengarenk çiçekleriyle bezeli kıyafetlerle yapılan, yerli bir dans türü ola Hula dansının büyüsüyle kendinizi bir anda Hawai yerlisi gibi hissedebilirsiniz.

Hawaii’nin en popüler bölgesi ve en lüks otel ve restoranların adresi Waikiki; ayrıca Dünya’nın en önemli sörf merkezlerinden olan plajında, bir yandan kumsalda birbirinden güzel kokteylleri tadarken, diğer yandan her an özel bir sörf showu izlemenize imkan sağlıyor. Hatta bu plajlarda ufuktan gözünüzü ayırmıyor ve şanslıysanız bir balinaya suyun üstünde atlarken tanıklık edebilirsiniz.

Boutique Style ile bu cennet adalarda, muhteşem bir tekne turuna katılabilir ve devasa balinaları ve köpek balıklarını gözlemleyebilirsiniz. Hala aktif volkanların bulunduğu bazı adalar üzerinde Boutique Style ile gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir helikopter deneyim ve birbirinden özel noktalarda olağanüstü çeşitlilikteki ve rengarenk mercanlarla kaplı deniz altında bir dalış aktivitesiyle kendinizi şımartabilirsiniz.  

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım