İtalyan Rivierası İTALYA

İtalyan Rivierası

İTALYA

Unesco Dünya Mirası Listesindeki İtalyan Rivierası, şirin ve etkileyici kasabaları, muhteşem koyları ve popülerliği ile Fransız Rivierası ile yarışacak güzelliktedir.

Portofino : Birbirinden lüks yatların limanından eksik olmadığı Portofino, mükemmel bir şekilde çizilmiş bir tablo gibi adeta. En lüks otel, restoran ve butikleri bulabileceğiniz bölgede, Boutique Style ayrıcalığı ile Avrupa Jetsetlerini yakından tanıyacağınız, en leziz yiyecekleri ve son moda tasarımları keşfedeceğiniz özel bir tura çıkabilir, lüks kavramını yeniden keşfedebilirsiniz.

Cinque Terre : Eşsiz konumu ve pastoral manzarası ile Unesco Dünya Mirası Listesindeki Cinque Terra, harika bir şekilde, yamaçlara kurulmuş 5 şirin balıkçı kasabasının birleşimiyle oluşmuştur. Bu eşsiz yer, adeta cennettin dünyadaki bir parçası gibi. Rengarenk evler, masmavi deniz ve bakir doğanın mucizevi bilikteliğini Boutique Style farkı ile keşfedebilir, masmavi suların keyifini en özel şekilde çıkarabilirsiniz. Özel araç ile karayolundan ulaşımın mümkün olmadığı bu şeridi, özel yatınız ile koy koy ve kasaba kasaba dolaşabilir, nefis İtalyan lezzetlerini tadacağınız bir gurme turu yaparken, geleneklerin çok iyi korunduğu bölgede gerçek İtalyan kültürünü tanıyabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım