Las Vegas AMERİKA

Las Vegas

AMERİKA

Günahlar şehri Las Vegas, lakabının korkutuculuğunun aksine sınırsız eğlencenin, heyecanın ve ihtişamın şehridir. Nevada Çölü’nde kurulu birbirinden özel devasa mimari yapıtları ile dünyanın en lüks otelleri ve kumarhaneleri ile dolu bulvarlarında tarif edilemez gece hayatıyla dünyanın en büyük eğlence diyarı olan Las Vegas, alışveriş, moda ve gösterişli restoranların adresidir. Sadece kumarhaneler ve kulüpleri ile değil, tema parkları ve popüler müzeleri ile de eğlence dünyasını çeşitlendiren şehir, rengarenk ve ışıl ışıl yapısı, muhteşem su gösterileri ile rüya gibi devasa bir eğlence merkezini andırır. Birçok otelin kendi bünyesinde dünyaca ünlü sahne şovlarını sahnelendiği Las Vegas, aynı zamanda dünyanın en önemli şeflerinin de adresi. Muhteşem restoranlarda birbirinden özel tatları deneyimleyebilirsiniz.

Las Vegas’a yolu düşenler için kesinlikle vazgeçilmez bir ziyaret yeri de Büyün Kanyon’dur. Dünya’nın en güzel yeryüzü oluşumlarına tanıklık edilebileceğiniz bu doğanın armağanı milli park üzerinde yapılan helikopter turları unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Boutique Style Travel ile bu eğlencenin şehri Las Vegas’ın en büyük eğlence merkezi ve kumarhanelerinde en ayrıcalıklı localarda kendinize yer ayırtabilir ve oyunların en özel isimlerinden dersler alabilirsiniz. Ayrıca helikopter ile dünyanın en güzel yer oluşumlarından Büyük Kanyon ve uçsuz bucaksız Ölüm Vadisi üzerinde harika bir uçuş da unutulmaz bir deneyim olacaktır.   

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım