Split HIRVATİSTAN

Split

HIRVATİSTAN

Dalmaçya kıyılarının sevimli şehri Split, Hırvatistan’ın bir çok Adriyatik şehrinde olduğu gibi bütün güzellikleri ile tam bir Ortaçağ'dan kalma, yaşayan bir müze gibidir. Birbirinden özel mimari üslupları ile büyüleyici tarihi binalarla çevrili renkli kent meydanları ve labirent gibi dar sokakları ile Split, tüm misafirperverliği ile Avrupa’nın en özel gezi adreslerindendir.

Roma döneminden kalma Diocletian Sarayı, gotik mimarinin güzel bir örneği Hırvat tarihinin önemli eserlerini barındıran Şehir Müzesi ve himayesi altına girdiği birbirinden çeşitli uygarlıkların zenginleştirdiği yerel kültürün sıra dışı eserlerle sergilendiği Etnografya Müzesi, Split’in en önemli kültürel ziyaret rotaları. Eğlence hayatının oldukça hareketli yaşandığı Split, özellikle yaz aylarında Avrupa’nın en büyük elektronik müzik festivallerine de ev sahipliği yapıyor.

Boutique Style Travel ile şehrin muhteşem manzarası ve yeşil ile mavinin buluştuğu ıssız koylarda  harika vakit geçirebileceğiniz özel bir yat turuna çıkabilir; Marjan Tepesi'nde muhteşem bir özel gün batımı kokteyli ile gezinize romantik bir anı katabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım