Tahiti FRANSA POLENEZYASI

Tahiti

FRANSA POLENEZYASI

Fransa Polinezyası'nın en büyük adası Tahiti, palmiyelerin gölgelediği uçsuz bucaksız bembeyaz kumsalları, rengarenk su altı hayatı, kristal lagünleri ve efsanevi Siyah İncileri ile büyüleyici bir deniz tatili için en özel destinasyonlardan. Yemyeşil doğasının sahip olduğu zengin bitki örtüsüne ait benzersiz güzellikteki çiçekler ile hazırlanan taçları başına takan kadın seyahatçilerin, kendilerini prenses gibi hissettikleri ada tam anlamıyla “Aşk Adası” olarak tanımalanabilir. Birbirinden lüks ve konforlu otellerin bulunduğu adanın en ayrıcalıklı konaklama şekli denizin içerisinde inşa edilmiş tamamen konaklayanların özelinde olan bungalovlardır. Kendinizi ıssız bir okyanusun ortasında bir başınıza hissedeceğiniz bu bungalovlarda Boutique Style ayrıcalıkları ile en özel sürprizler ile kendinizi şımartabiliriniz.

Adanın önemli ziyaret noktaları olan Papeete’nin botanik bahçeleri ve meyve sebze pazarları, Gaugin Müzesi ile yerel kültürü deneyimleyebilir; adanın iç taraflarında bulunan birbirinden etkileyici göller ve şelaleleri ile doğanın güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz.

Dünya sosyetesinin de ilk tercihleri arasında bulunan, lüks bir tatil denince Hollywood filmlerinde ilk akla gelen bölgelerden olan Tahiti’yi Boutique Style seyahat tasarımcıları ile tamamen size özel sürprizlerle deneyimleyebilir, seyahatinize özel bir tekne ile yapacağınız romantik tur ile ıssız koyları dolaşabilir, muhteşem çeşitliliğe sahip koylarda balık tutabilir ve unutulmaz bir yemek yiyebilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım