New York AMERİKA

New York

AMERİKA

Modern Dünya’nın bir başkenti olsa hiç şüphesiz New York ilk akla gelen şehirlerden olacaktır. Sanatın, modanın, eğlencenin kısacası çağımızın tüm trendlerinin buluştuğu devasa bir metropol olan New York birbirleriyle yarışan gökdelenleri, en ayrıcalıklı alışverişin adresi ışıl ışıl meydan ve bulvarları ile tüm seyahat severlerin görmek istedikleri şehirlerin en başında yer alır. Enerjisi hiç bitmeyen şehrin bir yanı yemyeşil parklar ve İstanbul Boğazı’nı andıran Hudson Nehri gibi doğal güzellikler iken diğer bir yanı ise tüm Dünya’nın kalbinin attığı, modern bir şehrin sahip olması gereken her özelliğe sahip.

Bulvarlarını süsleyen Dünya modasının ve trendlerinin ilham kaynağı mağazalarıyla ve en ihtişamlı sosyal hayatın yaşandığı birbirinden lüks restoran ve kafeleri ile Times Meydanı, Dünya müzikallerinin anavatanı, muhtelem sahne sanatları merkezleri ile Broadway, şehrin her daim canlı olan özgürlük alanı “yemyeşil” Central Park ve muhteşem gökdelenleri ile inanılmaz manzaradaki lüks hayatın merkezi Manhattan; New York denince saymayla bitmeyecek özel noktalarının ilk akla gelenleri. Her bir köşesinde kendinizi Hollywood filmlerinde gibi hissedeceğiniz uyumayan şehir New York, her dakika tarihi bir ana tanık olabileceğiniz bir aktiviteye ev sahipliği yapıyor.

Boutique Style Travel ile ekonomik ve sosyal anlamda Dünya’nın tartışmasız en zengin ve en değerli şehri New York’ta iken, şehrin baş döndürücü dinanizminde kaybolmadan, tam olarak sizin zevk ve hobilerinize uygun aktivite ve ziyaret noktaları ile deneyiminizi maksimum derecede yaşayabilirsiniz. Size özel helikopter turu ile gökdelenlerin ve özgürlük heykelinin etrafında turlayarak geçireceğiniz bir günü, Broadway müzikallerini özel locada izleyip, sahne arkalarına misafir olarak tamamlayabilirsiniz. Şehrin en özell gece klüplerinde benzersiz kokteyl tadım turlarına katılabilir, bu eşsiz kokteyllerin tarifleri ile siz de kendi tatlarınızı yaratabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım