Paris

FRANSA

Seyahat seveler için bir çok anlamı vardır Paris’in; aşkın şehridir çoğu kişi için Paris; fakat tarihi, kültürel, sanatsal ve mimari anlamda da tüm herkes için ilk akla gelen moden metropollerdendir. En özgün mutfaklara bile ilham kaynağı olmuş benzersiz lezzetlere sahip restauranları, modanın kalbinin attığı şık butikleri ve olağanüstü çeşitlilikte alışveriş imkanları ile modern bir metropolde aranan tüm zenginliklere sahip iken, tarihin hemen her çağında varlığını sürdürmüş bir kültürün başkenti olmasının kazanımı olarak sahip olduğu benzersiz zenginlikte ve çeşitlilikte müzeleri, muhteşem mimari güzellikteki tarihi yapıları ve kent meydanları ile kültürel anlamda da tartışmasız en önemli seyahat destinasyonu.

Saymakla bitmeyecek kadar zengin ziyaret noktalalarına ev sahipliği yapan Paris’te, dünyanın en ünlü caddelerinden Champs – Elysees, Paris’in simgesi Eyfel kulesi, Dünyanın en çok ziyaret edilen müzesi Louvre, sadece Fransa tarihinin değil Avrupa tarihine ait en önemli hatıralara ev sahipliği yapan Versay Sarayı ve Müzesi, romanlara ve filmlere ilham kaynağı olmuş gotik şahaser Notre Dame Katedrali ve muhteşem zenginlikte tarihi ile Orsay Müzesi ilk akla gelen adresler. Şehrin eğlence hayatının sembol noktalarından Moulin Rouge ve tüm çocukların hayalini süsleyen Disneyland ise diğer tematik ziyaret noktalarından.

Bu göz alıcı şehirde, Boutique Style Travel farkı ile özel rehberiniz eşliğinde şehrin romantik sokaklarını keşfedebilir, ayrıcalıklı giriş hakkıyla Versay sarayının ziyarete kapalı kalmış kısımlarını görme şansını elde edebilirsiniz. Gurme lezzetler arayanlar için Dünyanın en çok Michelin yıldızlı restoranına sahip şehirlerinden Paris’te, müthiş yiyecekler ve en kaliteli Fransız şaraplarını deneyimleyeceğiniz bir tura çıkabilir, çok özel bir deneyim için özel şefiniz ile makaron yapım turuna katılabilirsiniz. Romantik sürprizler konusunda da oldukça zengin olan aşkın şehri Paris’te, Boutique Stlye Seyahat Tarasımcılarının size özel organize edeceği, Eyfel kulesinde sadece size ayrılmış bir alanda ışıl ışıl Paris manzarasının tadını çıkararak akşam yemeğinizi yiyebilir ya da Sen nehri üzerinde özel botunuzda şampayanızı yudumlarken şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir Paris gece hayatı için, Moulin Rouge’u VIP bölümünden ve en ön sırada deneyimleme ve en özel partilere davetli olarak katılma şansı elde edebilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım