Rio BREZİLYA

Rio

BREZİLYA

“Cidade Maravilhosa” türkçesi ile “Muhteşem Şehir” lakabıyla Rio de Janeiro, Güney Amerika’nın en önemli metropollerindendir. Hem bir metropol şehrin tüm zenginliklerine sahip şehir hem de tartışmasız Dünya’nın en önemli plajlarından Copacabana ve Ipanema plajları gibi eğlencenin ve dinamizmin 24 saat hiç bitmediği benzersiz yaşam alanlarına sahiptir.

Dünya’nın en özel festivallerinden Rio Festivali dönemi şehir, hemen her sokağında 24 saat boyunca ritmin eksilmediği adeta devasa bir açık hava diskosuna dönüşüyor. Şehrin dünya’ya nam salmış samba ritmleri ile dolu sokaklarını ve kilometrelerce uzun plajlarını, Rio Karnavalı’nın muhteşem coşkusu ile en özel şekilde yaşayabilmeniz için Boutique Style seyahat tasarımcılarının yardımına oldukça ihtiyacınız olacak. Karnavalın en seçkin parti ve organizasyonlarında en özel locanızda kendinize yer ayırtabilir, muhteşem ezgilerin ritminde kendinizi kaybedebilirsiniz.

Şehrin içinden geçen Sugarloaf Dağı ve çevresi; doğal güzellikleri ve yemyeşil parklarının yanısıra evsahipliği yaptığı maymunlar ve tropikal kuşları ile metropollerde görmeye alışık olmadığımız zenginlikler sunuyor. Corcovado dağının tepesindeki ünlü 38 metrelik dev İsa heykeliyle ünlü olan şehir gün batımı ve gün doğuşunda muhteşem fotoğraflar veriyor. Boutique Style Travel ile benzersiz bir panaromik manzaraya sahip şehri ve İsa Heykelinin etrafını harika bir deneyim olan helikopter turu ile gezebilir; Corcovado tepesinin muhteşem manzarasında size özel bir kahvaltı ile unutulmaz bir anı yaşayabilirsiniz.  

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım