Roma

İTALYA

Roma'yı tersinden okuduğunuzda bir sürprizle karşılaşıyorsunuz: ‘Amor’, yani aşk. İlk görüşte aşkın başkentidir Roma; Aşk’ın şehir halidir..

Yaklaşık 3000 yıllık geçmişiyle Roma ölümsüz bir şehir. Eski Roma’lılar tarafından kendisine “Ebedi Şehir” ünvanı verilmiş, çünkü Dünya’ya ne olursa olsun, kaç imparatorluk yıkılırsa yıkılsın Roma’nın sonsuza dek var olacağına inanılmaktadır..

Antik Roma’nın ünlü yapılarını, birbirinden ünlü müzeleri ve kiliseleri ayrıca Katolikler için çok büyük öneme sahip dünyanın en küçük devleti olan Vatikan’ı görmek için gelen milyonlarca gezgine ev sahipliği eden Roma adeta açık hava müzesidir.

Boutique Style ayrıcalığı ile tarihi ve kültürel gezilerin yanında Audrey Hepburn & Gregory Peck’in başrölünde oynadığı romatik perimasalı hikayesi “Roman Holiday” konsept turumuza katılabilir, filmdeki mekanları özel rehber eşliğinde gezebilir, Vintage Vespa ile Roma’yı turlayarak kendi filminizin başrol oyuncuları olabilirsiniz. “The Golden House of Nerone” gibi arkeolojik kazıların yapıldığı alanlara yapacağınız özel turunuzla kendinizi bir anda Gladyatörler şehri Roma’nın tarihi içinde kaybolmuş bulabilirsiniz.

Dilerseniz Trastevere gibi lokal insanların yaşadığı bölgelerde yerel roma mutfağının sırlarını öğrenebileceğiniz yemek yapımı ve gurme turlarına katılabilir, ya da Michelin yıldızlı şeflerlede alacağınız yemek dersleriyle modern italyan mutfağının sırlarını öğrenebilirsiniz...

Bu masalsı şehirde unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyenler için Vatikan Müzesinde size özel organize edilmiş unutulmaz bir akşam yemeği yiyebilir ya da Kolezyum’da size özel, eşsiz bir davet tasarlayabiliriz..

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım