Tayland Adaları TAYLAND

Tayland Adaları

TAYLAND

Bembeyaz kumsalları, saydam denecek kadar berrak muhteşem bir deniz canlılığına sahip masmavi suları ile Tayland Adaları hindistan cevizi ve palmiye ağaçları gölgesindeki tarif edilmez plajlarında, yılın her mevsimi olağanüstü bir keyif vaad ediyor. Neredeyse 12 ay boyunca seyahat edilebilecek adalarda bulunan birbirinden modern ve lüks dünya markası oteller adaların popülaritesini arttırırken, el değmemiş doğası ve egzotik yerel kültürü ile Tayland adaları geleneksel kültüründen hiçbir şey kaybetmiyor.

Muhteşem bir dalış destinasyonu olan adalarda Boutique Style Travel ayrıcalığı ile en özel koylarda harikulade denizaltı yaşamını keşfedeceğiniz özel bir dalış deneyimi yaşayabilirsiniz. Size özel sağlanacak lüks bir tekne ile adaların bir çok Hollywood filmine ev sahipliği yapmış ıssız fakat bir o kadar büyüleyici koylarında çok özel bir romantik gün batımı yemeği ile bitirebileceğiniz harika bir gün geçirebilirsiniz.


Phuket

Büyüleyici manzaralara sahip, Tayland’ın en bilinen ve en büyük adası Phuket, tropikal iklimi ve mavinin her tonuna hakim denizi ile tartışmasız tüm dünyanın en özel adalarındandır. Dünya’nın en lüks ve en meşhur otel ve plajlarına sahip Phuket, dünya sosyetesinin en gözde adreslerindendir. Bir çok Hollywood filmine de ev sahipliği yaparak popüleritesini günden güne arttıran Phuket, hiç bitmeyen eğlence hayatı ile de oldukça renklidir.


Koh Samui

Bambudan yapılmış havalimanına admınızı attığınız andan itibaren farklı atmosferi ile sizi kendine aşık edecek Koh Samui adası, bir yanda yemyeşil ormanlık tepeleri ve gürül gürül şelaleleri diğer yanda da onlarca renkte mercanları, olağanüstü çeşitlilikte balıkları ile masmavi deniz ve bin bir çeşit deniz kabukları ile sembolleşmiş granit kayalarla süslü kumsalları ile eşsiz bir destinasyon.


Phi Phi Takım Adaları

Krabi şehrine bağlı 6 adadan oluşan Phi Phi takım adaları 60 yıl önce keşfedilmiş fakat kısa sürede Dünya’nın en popüler deniz kum güneş tatili adreslerinden olmuştur. Konaklamadan ziyade daha çok günlük geziler için popüler adalar dalış tutkunları için de muhteşem bir destinasyon. Leonardo Di Caprio’nun kumsal filminin geçtiği ada, birbirinden ıssız koyları ile özel tekne turlarında büyük bir ayrıcalık sağlıyor.

 

Kah Yao Noi & Koh Yao Yai

Phuket’e çok yakın bu iki büyük ada, el değmemiş muhteşem tabiatı ile Unesco ve National Geoghraphic tarafından en çevreye duyarlı yerleşim yeri seçilmiştir. Doğa severlerin spor ve aktivitelerle doya doya tadını çıkarabileceği adalarda, komşu adaları kadar muhteşem plaj ve kumsallara sahiptir.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım