Sun City GÜNEY AFRİKA

Sun City

GÜNEY AFRİKA

Sınırsız eğlence için kurulmuş, görkemi ve ihtişamı ile “Afrika’nın Las Vegası” olarak adlandırılan Sun City, 5 yıldızlı tatil köylerinin, lüks ve görkemli kumarhanelerin, birbirinden özel eğlence parklarının ve dünyaca ünlü restaurantların buluştuğu, tam bir tatil cenneti. Eğlencenin hiç durmadığı kumarhane ve gece kulüpleri ile ışıltılı geceler vaad eden şehir, gündüzleri ise yavru aslanları ve timsahları sevebileceğiniz çiftlikleri, yapay dalga havuzları yanında kurulmuş gerçeğini aratmayan  plajları ve oldukça popüler tema parkları ile sıra dışı bir şehir.

Sun City’ye komşu Pilanesberg, olağanüstü vahşi canlılıkta ve doğal güzellikte bir safari alanı. Bu doğa harikası milli park içerisinde bulunan doğa ile iç içe kamp alanlarında oldukça ayrıcalıklı konaklama olanaklarıda bulabilir, devasa ağaçların gölgesinde benzersiz güzellikte kuşlar ve vahşi yaşamı en derinden deneyimleyebilirsiniz.

Dünyan’ın en önemli golf organizasyonlarına ev sahipliği yapan Sun City, Dünyaca ünlü tatil köylerinde sunduğu lüks tatil hizmetleri ile oldukça popüler bir destinasyon. Boutique Style Travel ile Pilanesberg’in en özel aktiviterlerinden olan sıcak hava balon uçuşuyla, şehrin muhteşem doğasına en ayrıcalıklı şekilde tanık olabilir, birbirinden lüks tatil köyleri ve eğlence parklarında en seçkin etkinliklerde yer alabilirsiniz.

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BOUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım