Fransa

Avrupa’nın en gözde balayı destinasyonlarından Fransa, yorucu geçen düğün telaşı sonrası uzun uçuşlar yapmak istemeyen çiftler için birbirinden farklı balayı seçenekleri sunuyor.

Aşıklar şehri Paris’te planlayacağımız balayınızda, şehrin aşk filmlerine ve romanlarına konu olmuş romantik sokaklarında keyifli zaman geçirebilir, yeni hayatınıza müthiş bir başlangıç yapabilirsiniz.

Düğün yorgunluğunuzu masmavi Akdeniz sularında dinlenerek ve güneşlenerek atmak istiyorsanız, Hollywood yıldızları ve şöhretli seyahatseverlerin uğrak noktası olan Güney Fransa sahillerinin ışıltılı kentleri Cannes, Nice, St. Tropez veya Monaco sizin için en doğru tercih olacaktır.

Balayı tatillerinde dinlenmenin yanı sıra yeni yerler ve tadlar keşfetmek isteyen aşıklardansanız Ortaçağ’dan kalma şatolarda konaklayarak dünyaca ünlü Bordeaux şarabını tadacakları uçsuz bucaksız bağları ve şarap evlerini gezebilir ya da Alsas-Loren bölgesindeki kilometrelerce uzunluktakii şarap yolunu keşfe çıkabilirsiniz.

Kış aylarında balayı seyahatine çıkacak çiftlerimiz ise Fransız alplerine konumlanmış Chamonix, Megeve ve Chourchevel gibi dünyanın en ünlü kayak merkezlerinde planlayacağımız seyahatlerinde özel şalelerde konaklayabilir, karlarla kaplı bembeyaz bir balayı seyahati yapabilirsiniz.


 


 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım