Yunan Adaları

Tatlı düğün telaşınızdan ardından balayınız için tercih edeceğiniz Yunan adaları, sunduğu birbirinden farklı imkanlar ile dünyanın en gözde Balayı destinasyonlarından.

Romantik atmosferi ve müthiş kaldera manzarası, adaya özgü şarabı, dingin atmosferi, siyah kumsalları ve koyları ile Santorini ya da begonviller ve bembeyaz evlerle süslü sokakları, hareketli eğlence hayatı ve partileri ile “hiç uyumayan ada” olarak anlandırılan Mikonos balayı denilince akla gelen ilk seçeneklerden. Bu iki farklı atmosferi yaşamak isteyen çiftlerimiz için ise, Mikonos ve Santorini’yi kapsayan bir rota mükemmel bir alternatif olacaktır.

Alışılagelmiş rotalar dışında bir balayı hayal ediyorsanız, el değmemiş doğası ve plajları ile yeni balayı destinasyonu trendlerinden Zakinthos unutulmaz zamanlar geçirebileceğiniz bir ada.

Boutique Style ayrıcalığı ile adalarda yapacağınız balayı seyahatinizi, gün batımı zamanı sahilde alacağınız özel ve romantik bir yemek ile süsleyebilir, size özel yatınız ile adaların keşfedilmeyi bekleyen masmavi koylarını dolaşarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


 


 

GEZİ PLANINIZ İÇİN

SİZİ ARAYALIM

Seçtiğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, dünya üzerine nereye isterseniz oraya

Siz sadece kahramanı olmak istediğiniz hikayeyi hayal edin, bırakın BUTIQUE STYLE sizin için gerçeğe çevirsin!
SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım